DLA KOGO: młodzież i dorośli
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: raz w roku w sierpniu, 5 dni
CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 90 minut
METODA: komunikatywna
KEYWORDS: wakacyjny kurs angielskiego, kurs za 1 zł, kurs promocyjny, kurs w pigułce, kurs przetrwania za granicą w kraju anglojęzycznym.

Wakacyjny kurs angielskiego – Gliwice – 1 zł
Zapraszamy na nasz tradycyjny już, sierpniowy promocyjny kurs języka angielskiego w pigułce: minimal ENGLISH SURVIVAL COURSE! Podczas pięciu zajęć w blokach 90 minutowych od poniedziałku do piątku będziesz miał/a okazję poznać i przećwiczyć podstawowe zwroty przydatne w życiu codziennym i podróży! Na „minimalu” nauczysz się zamówić posiłek w restauracji, kupić bilet na dworcu czy poprosić o informację na lotnisku! Innymi słowy dowiesz się jak przetrwać tam gdzie mówią tylko po angielsku! A wszystko to w podane w skondensowanej, zabawnej i przystępnej formie zajęć opartych głównie na konwersacji, dialogach i symulacji scen z życia codziennego z lekkim przymrużeniem oka ;) To na „minimalu” dowiesz się co zrobić gdy w restauracji znajdziesz włos w zupie, zabraknie Ci pieniędzy na bilet powrotny lub wsiądziesz do złego autobusu. „Minimal”, poprzez bazowanie na kreatywności i pomysłowości naszych kursantów pozwala skupić się na tym „co”, a nie tylko „jak” powiedzieć, przez co łamie wszelkie bariery językowe!

Kurs dedykowany jest dorosłym i starszej młodzieży, a zajęcia odbywają się w jednym tygodniu sierpnia w Gliwicach, ul. Dunikowskiego 10 – w terminie 2018.08.20-24
16.30 – 18.00 – BEGINERSI – czyli grupa początkująca (poziom A1)
18.15 – 19.45 – INTERMEDIAKI – czyli grupa średnio-zaawansowana (poziom A2+/B1).

Cena naszego promocyjnego kursu, podczas którego mogą Państwo poznać techniki pracy w naszej szkole to jedynie 1zł! Aby się zapisać wystarczy wysłać zgłoszenie drogą e-mailową na adres:
biuro@songinenglish.pl, w którym należy podać swój numer telefonu oraz preferowaną grupę zaawansowania. Otrzymają Państwo zwrotną wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji. Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy!
REGULAMIN KURSU

Obejrzyj galerię z naszych edycji !!!