Słowa kreują rzeczywistość i to jak widzimy świat. Doznanie nowego postrzegania świata poprzez pryzmat obcego systemu językowego i obcej kultury jest według mnie jednym z najbardziej fascynujących doświadczeń człowieka w procesie edukacji i samorozwoju.

Podstawą każdego spotkania ucznia z nauczycielem jest komunikacja. Komunikacja, która jest odzwierciedleniem dwustronnego przepływu myśli, wiedzy , pomysłów i wizji spojrzenia na świat.
Dobra lekcja języka obcego to spotkanie, podczas którego strony dzielą się wiedzą, doświadczeniami, poglądami i umiejętnościami, ucząc się robić to w języku innym niż język ojczysty. Dzieje się to w atmosferze bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku.

Otwartość na obustronne doświadczenie procesu nauczania, w którym uczeń nie tylko poznaje nowe słowa i zasady gramatyczne ale wraz z nauczycielem poznaje i tworzy otaczającą go rzeczywistość starając się wyrazić swoje myśli w języku obcym to podstawowa misja mojej szkoły.

Tworząc SONGin ENGLISH chciałam otoczyć się osobami, które podobnie do mnie pojmują proces nauczania i tak jak ja są pasjonatami nieustającego samorozwoju. Dzisiaj, po dziesięciu latach działalności SONGin ENGLISH mogę powiedzieć, że moją siłą jest mój zespół. Moją siłą są również wszyscy słuchacze, dzięki którym SONGin ENGLISH ma swój obecny kształt.
Serdecznie Państwa zapraszam do poznania naszej szkoły.

dr n. hum. Julia Makowska-Songin

Julia Makowska-Songin

WŁAŚCICIEL SZKOŁY

makowskasongin@songinenglish.pl
O szkole
Zespół Songin English

Dorota Zioła

METODYK NAUCZANIA J. ANGIELSKIEGO
LEKTORKA J. ANGIELSKIEGO

Z wykształcenia jestem magistrem Filologii Angielskiej. Uczę języka angielskiego w SONGin ENGLISH od samego początku istnienia szkoły. A co po pracy? Najchętniej czytam, gotuję, spaceruję, jeżdżę na rowerze i … pasjami wyszukuję starocie którym daję drugie życie. Zapraszam na moje zajęcia!

dorotaziola@songinenglish.pl

Małgorzata Pyrek

LEKTORKA J. ANGIELSKIEGO

Jestem studentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na kierunki Filologia angielska: specjalność tłumaczeniowa z językiem arabskim. Swoją przygodę z nauczaniem zaczęłam już dawno temu jako korepetytorka, gdzie zdarzało mi się pracować zarówno z maluchami, jak i młodzieżą i osobami starszymi. Jestem bardzo otwartą osobą, szukającą kreatywnych rozwiązań i kochająca kontakty z ludźmi (i kawę). Zajmuję się także animacją czasu wolnego, tańcem akrobatycznym, podróżowaniem i staniem z drugiej strony obiektywu. Żyję w ekspresowym tempie, łącząc wszystko, co kocham w idealną całość.

mpyrek@songinenglish.pl

Weronika Polewczak

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Specjalista od Excela, Worda i Chmury. Nadrzędna zasada w mojej pracy to multitasking. Wszystko dla sprawnej obsługi naszych kursantów. A poza tym… miłośniczka tańca współczesnego.

biuro@songinenglish.pl

Justyna Sieradzka-Bizoń

LEKTORKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jestem lektorem w SONGin ENGLISH od 2011roku. Prowadzę kurs AMC swojego autorstwa, opierający się na materiałach filmowych i prasowych w języku angielskim. Specjalizuję się w wymyślaniu życiowych sytuacji, na które warto się już dziś przygotować: kłótnia z teściową, problemy przy odprawie, targowanie się na Krupówkach czy randka z 007.

sieradzka-bizon@songinenglish.pl

Dariusz Guściora

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wedle pewnej teorii, każdy nowy język, to nowe życie i ja się pod tym stwierdzeniem podpisuję ochoczo!!!
By żyć, trzeba dać życiu jego pełnię, wyprowadzić istotę na spacer z samy sobą i pogłębiać tą wieź, a temu służą przebogate zasoby języka angielskiego, jego natura, wszechobecny progres w użyciu i niezmierzona popularność. Tymi walorami się kieruję w nauczaniu, nie tylko w przekazie treści, ale również poprzez chęć wywołania zainteresowania praktycznym użyciem języka wśród swych kursantów, gdyż tyle Nas ile w Nas, a z językiem angielskim jako kompanem, Świat jest po prostu inny, bliższy i pomocny.

dgusciora@songinenglish.pl

Małgorzata Sokołowska

LEKTORKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jestem magistrem Filologii Angielskiej, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od wielu lat zajmuję się nauczaniem dzieci, młodzieży i dorosłych.
Uwielbiam wszystkie koty (z moimi dwoma na czele), ciepłe morze i podróże.

msokolowska@songinenglish.pl

Patrycja Garlińska

LEKTORKA J. ANGIELSKIEGO

Jestem absolwentką Kolegium Nauk Społecznych i Filologi Obcych Politechniki Śląskiej. Uwielbiam uczyć się języków obcych, mówię płynnie po angielsku i francusku, w przyszłości planuję zacząć uczyć się hiszpańskiego. Bardzo lubię przekazywać swoją wiedzę innym. Moją karierę zaczęłam od udzielania korepetycji, co sprawiało mi ogromną radość, a każda dobra ocena i uśmiechnięta buzia moich uczniów zawsze przynosiła mi satysfakcję i motywowała do dalszej pracy. Oprócz języków obcych interesuję się historią oraz historią sztuki, a przy nauce zawsze towarzyszy mi dobra herbata.

mgarlinska@songinenglish.pl

Adam Songin

WŁAŚCICIEL SZKOŁY

#MARKETING #SOCIAL #PR #MEDIA #IT #WSPARCIE #ALLINONE

marketing@songinenglish.pl