kursy_dla_doroslych

DLA KOGO: starsza młodzież i dorośli
CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ: 1 lub 2 razy w tygodniu
CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 90 minut
METODA: komunikatywna
STRUKTURA KURSÓW:
POZIOM PODSTAWOWY (A1, A2) – kurs standardowy przygotowujący do AMC
POZIOM ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY(A2+, B1, B2) – kurs AMC
POZIOM ZAAWANSOWANY (C1, C2) – kurs konwersacyjny dostosowany do potrzeb klienta
KEYWORDS: autentyczna komunikacja, efektywna nauka, maksymalne wykorzystanie czasu zajęć, materiały audiowizualne, dyskusja, wymiana poglądów.

OPIS KURSU:
Masz dość nudnych podręczników, rutynowych ćwiczeń z gramatyki, oderwanych od życia czytanek?
Chcesz lepiej rozumieć filmy, poprawić akcent, mówić swobodnie, poradzić sobie w życiowych sytuacjach, a przy okazji wiedzieć o czym „oni” śpiewają?
Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś „tak”, i znasz już trochę podstawy języka angielskiego wypróbuj AMC – Authentic Material Course – kurs języka angielskiego oparty na materiałach autentycznych, które staranie wybraliśmy i opracowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Zanurz się w morzu angielskojęzycznych filmów, reklam, programów telewizyjnych i piosenek. Spróbuj przyswoić język z prawdziwych ogłoszeń, ulotek, instrukcji, listów do redakcji, artykułów prasowych, biletów, testamentów, umów o pracę i innych dokumentów.

Kurs AMC w SONGin ENGLISH prowadzony na trzech poziomach zaawansowania: niższy średnio-zaawansowany A2+, średnio-zaawansowany B1 oraz wyższy średnio-zaawansowany B2. Przygotowany on został z myślą o dorosłych i starszej młodzieży, których głównym celem w nauce języka obcego jest swobodna komunikacja w języku angielskim w pracy, w podróży czy w kontakcie z przyjaciółmi. Spotkania odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu po 2h lekcyjne (90min) i są ukierunkowane na doskonalenie umiejętności płynne o mówienia w języku obcym oraz przełamanie bariery językowej. Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorski podręcznik SONGin ENGLISH oraz autentyczne materiały językowe, wiadomości, filmy i artykuły w języku obcym. Aktywny udział słuchaczy w dyskusji ułatwiają różnorodne techniki komunikatywno-aktywizujące stosowane przez lektorów.

Wszystkie filmy na kursie AMC wyświetlane są na podstawie licencji wydanej przez MPLC dla Szkoły Języków Obcych SONGin ENGLISH.